הגלריה לעיצוב הבית והאווירה

לפני יותר מ-25 שנה, בין סמטות פלורנטין שבת"א חי לו רפד מצליח ולו ילד קטן. הילד היה מוקסם להתבונן באביו עוסק במלאכתו. עם הזמן למד הילד גם הוא להפיח חיים חדשים בכיסא מרופט ולעשותו לכסא מעוצב. השנים חלפו, הילד הלך וגדל ואיתו אהבתו לתחום האסתטיקה, אמנות ועיצוב. הילד הסקרן- אילן מכבי כבר לא הסתפק ליצור בחדר מלאכה שבמרפדיה, וביקש לגלות עולמות נוספות וקסומים של אסתטיקה המשלבים טקסטורות של בד, עור, מרקמים, ובדים איכותיים מיובאים מקצוות העולם.

מתוך כל אלה, הצליח אילן ליצור את העיצוב המנצח ולברוא חללים עם אווירה מיוחדת.  לימים, אילן מכבי המעצב, הקים ממלכה לעיצוב הבית והאווירה– "הגלריה. המקום משתרע יותר מ-200 מ' של חדרים מעוצבים בסגנון מודרני ומעודכן, עם מבחר גדול של ריהוט יוקרתי, אלמנטים עיצובים ואקססוריז לבית.

 "הגלריה" מהווה בית למעצבים, אדריכלים ואוהבי הלייף סטייל, מגיעים באופן קבוע להתעדכן ולהתרשם בתחום. לצד לקוחות בתחום האדריכלות והעיצוב, "הגלריה" מעורבת גם בפרויקטים של נדל"ן בתחום העיצוב, החל משלב התכנון ועד לשלב הבנייה.

 ב"גלריה" תוכלו ליצור את הדיאלוג המשותף והפורה עם מעצב הבית, וכך ליצור התאמות ושילובים מנצחים, תוך התייחסות לאילוצי חלל, טעם וסגנון אישי.ב"הגלריה" מאמינים, כי בסופו של עניין: אין כמו הבית, ואין כמו  לחיות בבית שהוא מעוצב.THERE'S NO PLACE LIKE DESGIN HOME

 

934857_735803999839335_1020916959307300622_n1.jpg